Forum e-Bierun.pl Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

PRACA!!! OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum e-Bierun.pl Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
WORK SERVICE
Gość

PostWysłany: Pią 13:21, 24 Lis 2006 Temat postu: PRACA!!! OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Operator Wózka Widłowego/Pomocnik Aparatowego Procesu

nr ref. PAP/WS-11-JS/BI

Miejsce pracy: Bieruń

Zadania na stanowisku:
• Obsługa linii technologicznych procesu
• Podejmowanie działań w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania linii technologicznych
• Przestrzeganie procedur norm wewnętrznych obowiązujących w firmie

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Uprawnień do obsługi wózków widłowych
• Znajomości obsługi komputera
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjności
• Mile widziane uprawnienia do obsługi wind towarowo-osobowych

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Stabilne zatrudnienia na dłuższy okres
• Pakiet szkoleń
• Możliwość awansu w obrębie działu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego wraz z numerem referencyjnym: PAP/WS-11-JS/BI na adres: [link widoczny dla zalogowanych] lub Work Service S.A, Oddział Katowice, ul. Kopernika 6, 40-064 Katowice,

Telefon: 603 760 572, (32) 609 09 90
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum e-Bierun.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach

Powered by phpBB (C) 2001, 2005 phpBB Group
Theme Retred created by JR9 for stylerbb.net Bearshare